Sistem Nasıl Çalışır?

GRAFİKLAZIM - TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK ONLİNE GRAFİK TASARIM SİTESİ

 

 


Tasarıma ihtiyacınız var ve bunu hızlı, uygun fiyatlı ve profesyonel olarak  çözmek istiyorsunuz. 
Grafiker bulmak zor geliyor ve tasarımlarınızın hızlı bitmesi gerekiyor, endişelerinizi anladık,merak etmeyin; artık Grafiklazim.com var!

En az 5 yıllık deneyimli grafik tasarımcılar tarafından tamamen size özgü olarak tasarlanan çalışmalarımız ile grafiker maliyetlerinizi en az indirin. 

 

1. KATEGORİNİZİ SEÇİN.

Tasarlatmak istediğiniz ürüne ait kategoriyi seçiniz.

Eğer kategorilerde aradığınız ürün yoksa bizimle direk iletişime geçin...

 

2. SİPARİŞ VERİN.

Açıklamaları iyi okuyun, sorularınız için bizi arayınız.

Tasarım hakkında yardımcı olabilecek bilgiler ve görselleri yükleyip siparişinizi verin.

 

3. ÖDEME YAPIN, TESLİM ALIN.

Ödeme sonrası işleme alınacak tasarımlar kategoriye göre genellikle 1-24 saat içerisinde teslim edilecektir.

Onay verdiğinizde tüm dosyalar gönderilir.


 


ÖZGÜN TASARIMLAR MARKA BILINIRLIĞINIZI ARTIRACAKTIR.

 

Tasarımlarınız ne kadar iyiyse o kadar ilgi çekersiniz.

Logonuzdan, kurumsal kimliğe kadar kendiniz veya şirketiniz için tasarımlar ifadenizi görsel yollarla taşıma araçlarıdır. Tasarımlarımızda görsel düzenlemeler program yeteneğimizden çok matematik hesaplarımıza dayanmaktadır.

Kişisel kullanımlar içinde tasarımlar yaptırabilirsiniz. Amacınızı en iyi şekilde yansıtmak bizim işimizdir. Tasarımlarımız modern fikirlerle hayat bulmaktadır. Güzel tasarımlar tanınabilirliğinizi artıracaktır.

 

SİPARİŞ ÖNCESİ OKUMANIZ GEREKEN BİLGİLER

 

Çalışmalarımız Hakkında Genel Bilgiler

 

  • Dosyalar tarafınıza WeTransfer.com sitesi üzerinden gönderilecek olup 1 hafta indirme süreniz vardır. 1 hafta içinde indirilmeyen çalışma dosyaları WeTrasnfer sitesi üzerinden silineceğinden 1 hafta sonunda dosyalarınıza erişim sağlayamazsınız. ( Bu tür silinme durumlarında bana@grafiklazim.com adresinden tekrar dosya talep etmeniz gerekmektedir.)
  • Dosyalarınız size dört haneli dosya kodu ile teslim edilir ( 0512 Dosya Adı gibi.  ) Dosya taleplerinizi dosya kodunuz  ile yapabilirsiniz. Yapılan çalışmalar bu dosya kodu ile sistemlerimizde 1 yıl garantili olarak tutulur, 1 yılın sonunda garanti vermeksizin 5 yıl boyunca sistemlerimizde tutulur, 5 Yılın sonunda harici hard disklere alınarak arşive kaldırılır. 
  • 24 SAATTE TESLİM ibaresi ise sabah 08:00 ile akşam 17:00 saatleri olan mesai saatleri üzerinden hesaplanmaktadır. Cumartesi, Pazar günleri ve saat 12:00 -13:00 arası Mesaimiz Yoktur.  ( Örneğin; Salı günü saat 10:00 da verilen sipariş en geç Cuma Saat 10:00'da teslim edilir.

 

Pratik hesaplama yapmak için işi satın aldığınız saat aralığındaki 'den başlayarak 24 adet g ilerleyerek en geç teslim saati ve gününü bulabilirsiniz. Şayet siparişiniz mesai saatleri dışında verildi ise ilk mesai saati aralığındaki 'den başlayarak saymanız gerekmektedir.

  08:00 - 09.00 09:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00
PAZARTESİ g g g g * g g g g
SALI g g g g * g g g g
ÇARŞAMBA g g g g * g g g g
PERŞEMBE g g g g * g g g g
CUMA g g g g * g g g g
CUMARTESİ * * * * * * * * *
PAZAR * * * * * * * * *


: Mesai Saatleri

* : Mesai Dışı Saatler

 

  • Tarafınıza ön taslak çalışmaları gönderilip varsa revize istekleriniz alınır akabinde çalışmanız tüm vektörel halleri ile tarafınıza iletilir. ( Her revize isteği 24 saat kuralını yeniler )
  • Dosyalar tarafınıza jpeg, png, cdr, ai, psd, pdf ve varsa özel dosya türü ile tarafınıza gönderilir.
  • Vektörel dosyalar ile kendiniz istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.
  • Tasarlanan dosyalar baskı ve matbaa ortamına %100 uyumludur.
  • Tasarımlar %100 olarak size özgü tasarlanmaktadır.
  • Para iade garantisi sadece patent'ten geçmeyen tasarımlar için geçerlidir. Patente takıldığınızı belgelemeniz durumunda paranız ödeme yaptığınız yönteme göre 3 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir.
  • Ödemelerinizi online olarak kredi kartı ile yada eft/havale ile yapabilirsiniz. Eft/havale ödemeleriniz tarafımıza gönderildikten sonra 24 saat işlemi başlayacaktır. Kredi kartı ödemeleri anlık olarak işleme alınır. 

 

Lütfen Aklınıza takılan sorular var ise SIKÇA SORULAN SORULAR sayfamızı ziyaret edip oradaki başlıklara göz atın...

banner
Genç Odası
banner
Bahçe Mobilyaları
banner
Oturma Odası
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır