Hakkımızda
About Us

 

GRAFIKLAZIM.COM'A HOŞGELDİNİZ !

 

2005 yılında basit bir iddaa ile başlayan grafik tasarım hikayemizin  15 yılını geride bırakıp binlerce referansımızı arkamıza aldıktan sonra 2018 yılında tüm kurum ve kuruluşların tasarım ihtiyaçlarını çözmek için grafiklazim.com'u kurduk. Bunu yaparken herşeyi düşündük, bir grafiker çalıştırmanın maliyeti ve bir işletmenin ne kadar tasarım ihtiyacı olduğu dengelerini karşılaştırdık. Ayda 5 grafik tasarım işi için grafiker çalıştırma maliyetinin gereksiz derece maliyetli olduğunu gördük, buna ve bunun gibi şeylere çözüm sunmak için grafiklazim.com adresini kurduk. Sizlerle beraber gerçek grafikerler ile büyümeye devam edeceğiz. 

 

EKİBİMİZ

 

En az 5 Yıllık Grafik Tasarım Deneyim ve Tecrübelerimizi Sizin Sergiliyor, Size Özgü Ürünler Üretiyoruz.                   

   İşte Profesyonellerimiz.

Image Client

 

Murat ÇENGEL

Proje Sahibi, Grafiker

 

Image Client

 

Emrah Uyanık

Fotoğrafçı & Grafiker

 

Image Client

 

İrfan ÇAKIR

Grafiker

 

Image Client

 

Merve AYDIN

Halkla İlişkiler Uzmanı

 

Image Client
 

NELER YAPIYORUZ ?

Grafik tasarım adına herşey ve baskı dalında hizmetlerimiz mevcut olup logo'dan kartvizit'e, broşür'den afiş'e tüm tasarımlar için buradayız. Size değer katan herşeyi tasarlıyoruz. 

Image Client
 

NE İÇİN BAŞLADIK ?

Kurumsal ve Bireysel grafik tasarım ihtiyaçlarını en uygun ve profesyonel olarak sunabilmek için bu işe başladık. Kurum ve şahısların grafik tasarım maliyetlerini en aza indirmeyi hedefledik.

Image Client
 

NE ZAMAN BAŞLADIK ?

2018 yılının Nisan ayında, Çılgınca bir proje olarak başladığımız bu süreçte bizimle çalışan ve destek veren binlerce müşterimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizler için ve sizlerle varız.

banner
Genç Odası
banner
Bahçe Mobilyaları
banner
Oturma Odası
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır