Banner Tasarım

  Film Önü Banner Tasarımı

  Müşterilerinizi alışveriş yapmaya teşvik etmek ve diğer internet kullanıcılarının aklında firmanız adına olumlu bir izlenim bırakmak için kaliteli ve özgün bannerlar tasarlarız.
  Kredi Kartı İle
  53.89 TL
  Havale ile
  53.89 TL
  En iyi sonuç için lütfen tüm bilgileri EKSİKSİZ DOLDURUN !
   

  TELEFONDA SİPARİŞ VER

  08503600361

  Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

  Yerli Üretim
  Sepete Ekle
  - Ürün Hakkında Detaylı Bilgi-

  Dijital pazarlamadaki önemli başarı adımlarından birisi banner (reklam görseli) lardır. Bannerlar bir web sitesinin içinde reklam görseli olarak kullanılabileceği gibi, kendi sitenizde ürün promosyonlarını öne çıkarmak için de kullanılabilir. Bannerlar için bir çok farklı boyut olsa da, dünya genelinde standart olarak kabul edilmiş ve IAB tarafından standartlaştırılmış 8-12 kadar ölçü vardır. Ancak endüstri standartları değiştikçe bu sayı artmaktadır. Bannerlar, sabit olabileceği gibi (genelde JPEG formatında), hareketli (FLASH veya GIF formatında) olabilir. 

  Grafiklazim.com banner tasarımı yaparken sadece güzel bir tasarım ile karşınıza çıkmaz. İşin dijital pazarlama, kullanılabilirlik, görünürlük, anlaşılırlık boyutlarını da ele alarak size hizmet sunar.

  "Üzerinde tıklayın yazan bannerların, yazmayanlara göre %15 daha fazla tıklandığını biliyor muydunuz?”

  Banner; İnternet sitelerinde tanıtım, reklam amacıyla yerleştirilen, farklı boyutlarda, sabit yada hareketli olabilen janjanlı panolardır. Kendi sitenizde bir başkasının reklamını ücretli yayınlayabilir, bir başkasının  yada kendi sitenizde kendi  bannerlarınızı paylaşabilirsiniz. Kitleleri etkileyebilmek adına paylaştığınız bannerların dikkat çekici olması, müşteriyi size doğru çekmesi, kendi kulvarınızda fark yaratmanızı sağlaması oldukça önemlidir. 

  Ne istediğinizi biliyor ve enerjinizi boşa harcamanızı istemiyoruz. 
  Sizi dinliyor, strateji geliştiriyor ve hep daha iyi dönüşüm almanız için çalışıyoruz.

  Banner nedir?

  Öncelikle bilmeyenler için banner nedir açıklayalım. Türkçe karşılığı manşet, başlık anlamına gelen banner web sitelerinin üst kısımlarında yer alan logo, slogan ve reklam gibi görsel ilgi çekici bölümdür. Genelde dikdörtgen kutucuk şeklinde olsa da farklı, ilgi çekici şekiller de kullanılabilir. Banner web sitesinden farlı bir şeydir. Sitemizle alakalı olmayan farklı konulardan da oluşabilir, farklı bir şeyi de tanıtabilir.

  Bannerin Amacı Nedir?

  Banner sitemizin ilk izlenimi için önemlidir. Girişte göze hitap etmesine bağlı olarak sitemizi zenginleştiren banner tasarımı aynı zamanda da site ziyaretçilerimize yol gösterici niteliktedir. Ek bilgi ya da püf noktaları da göstermemize yardımcı olur. Ya da tanıtımını yapmak istediğimiz konuyla, ürünle alakalı bilgi verme, ziyaretçilerin ilgisini çekme işlevini görür.

  Banner Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  Banner aynı zamanda tanıtımını yapmak istediğimiz ürünün ya da firmanın ilgi çekici bir şekilde tanıtımını yapmamızı da sağlar. Artık kendini göstermek, yükselişe geçmek isteyen markaların banner uygulamasını televizyon reklamlarından daha çok tercih ettiklerini görüyoruz. Günümüzde genç, yaşlı farkı olmaksızın internet kullanımının televizyondan daha yüksek olmasından dolayı banner daha çok tercih edilmektedir.

  Banner Hazırlamanın Püf Noktaları

  Banner tasarımı hazırlarken yapılan hatalardan biri abartılı düzenlemelerden oluşmasıdır. Ziyaretçiyi çekmek istiyoruz, evet. Fakat konumuzdan sapmadan, sade ama dikkat çekici şekilde hazırlanan bannerlerin daha fazla tıklandığı görülüyor. Banner tasarımı hazırlarken dikkat etmemiz gereken diğer bir konu renkler. Kullandığımız renkler markamızla ve logomuzla uyuşurken aynı zamanda siteyle uyuşmasına da dikkat etmeliyiz. Yani hem bir uyum içerisinde hem de sade ve net mesajlar verilerek hazırlanan banner daha başarılı oluyor.

  Bankalara özel taksit seçenekleri :

  Bonus | World | Maximum | Axex | CardFinans | Paraf
  Taksit tutarıToplam
  Peşin-53.89 TL
  227.69 TL55.39 TL
  318.57 TL55.71 TL
  414.01 TL56.03 TL
  511.27 TL56.35 TL
  69.44 TL56.67 TL
  78.14 TL56.99 TL
  87.16 TL57.31 TL
  96.40 TL57.62 TL
  105.79 TL57.95 TL
  115.30 TL58.27 TL
  124.88 TL58.58 TL
   
  Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
   

  - İlgili Ürünler -


  banner
  Genç Odası
  banner
  Bahçe Mobilyaları
  banner
  Oturma Odası
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır